שיאצו הוא אחד הטיפולים הממכרים ביותר קל להתאהב בו.למגע יש שפה גם ללא מילים המטפל אינו צריך באמת מידע תוך מספר דקות הוא ידע הכל לגבי המצב בגוף שלך.מטופלים מתחברים לטיפולים המשלבים לחץ ומתיחות גם בגלל בעייפות של הגוף וגם בצורך לשחרר את השרירים התפוסים.טיפול שיאצו מתבצע בבגדים מלאים ואינו מתבצע עם שמנים מה שיכול להתאים  לאנשים שאינם אוהבים מגע עם שמן. הטיפול מתמקד במרידיאניים אלו בהם מרכזי אנרגיה בגוף כאשר המטפל מזהה חוסר איזון או בשפה המקצועית חוסר במקום אחד ועודף במקום אחר תפקידו לאזן וליצור יציבות בגוף.הטיפול הפך לפופלארי בשנים האחרונות הוא מוכר כטיפול רפואי בקופות חולים,בתי ספא וחברות ביטוח פרטיות המעניקות החזר למטופלים מבוטחי רפואה משלימה.במאמר זה נסקור מידע נרחב על טיפול שיאצו ומדוע הוא נחשב לבחירה מצוינת עבור מטופלים.

יעילות טיפול שיאצו בשחרור הגוף ופתירת בעיות

טיפול שיאצו הוא שיטת ריפוי יפנית מסורתית אשר שימשה במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות. זה כרוך בהפעלת לחץ על חלקים ספציפיים בגוף באמצעות ידיים,רגליים,מרפקים וברכיים. מאמינים שהוא מאזן את זרימת האנרגיה בכל הגוף ומסייע בשיפור הבריאות הגופנית והנפשית. הטכניקה פועלת להפחתת כאב, שיפור הגמישות והגברת הרווחה הכללית.טיפול נותן מענה בבעיות נרחבות כמו כאבי גב תחתון,פריצת דיסק צווארי או בחוליות הגב ומסייע לשפר תנועה גם אם היא כרוכה בכאב .הטיפול עשוי להיות כאב כאשר מופעל לחץ אצבע אך מדובר בכאב טוב ולא כאב שאי אפשר לסבול בטיפול.כאשר הטיפול מתבצע בידיים מלאות במטופל מקבל תחושה של מעטפת והרבה מטופלים אכן נהנים מטיפול שיאצו מה שגורם להם לא לוותר על הטיפול ולחזור אליו שוב בכל פעם.הטיפול נחשב למקצב עדין להבדיל מטיפול טווינא שהוא יותר אינטנסיבי ומהיר כך שהטיפול נחשב למרגיע ומאזן.

טיפול בבעיות צוואר באמצעות שיאצו

תתפלאו אך רבים מהאוכלוסיה סובלים מבעיות צוואר גם אלו שלא סובלים מבעיות אלו חלה הגבלה בתנועות הצוואר זאת הודות לטכנולוגיה של ישיבה מרובה על מחשבים או הרכנת הראש בטלפונים.ניתן לראש גם ילדים בשלבים מוקדים המדווחים על כאבי גב בשל ישיבה ממושכת על מחשבים גם אם זה למטרת לימודים אלו דברים שיש לטפל בהם ולעקור אותם מהשורש. בטיפול שיאצו נותנים יחס ותשומת לב לעמוד שדרה הצווארי תוך כדי עבודה על שרירי הצוואר העורפיים ושרירי הצוואר הקדמיים האחראים על תנועות הצוואר.מבוצעות גם מתיחות לצוואר העוזרים לתנועה והפחתת כאב גם אם מדובר בבעיות של שלד ושרירים.לסובלים מפריצת דיסק צווארי המביאים עימם כאבים בלתי פוסקים טיפול שיאצו יביא להפחתת הכאב מיידית ושיפור כללי לטווח הרחוק.

ניתן להזמין טיפול שיאצו עד הבית הטיפול מתבצע או על גבי מיטת טיפולים או על גבי מזרן שיאצו מבחינה מקצועית אין הרבה הבדל אך מזרן שיאצו מביא עימו הרבה מאוד אפשרויות שלא קיימות בטיפול על מיטת טיפולים.כאשר אתם מזמינים עיסוי עד הבית אינכם צריכים דבר למעט ביגוד נוח ואנרגיה טובה.כן חשוב מאוד לברר את הפרטים הקטנים החושבים לכם אל תחסכו בשאלות והחליטו אם אתם מרגישים בנוח עם המטפל/ת.רצוי להזמין טיפולים בשעות הערב שישאר לכם זמן לאכול בשעה סבירה אך יחד עם זאת שתוכלו לקבל את הטיפול בשקט ללא הפרעות.הקפידו לא לאכול כשעה לפני הטיפול זאת מהעבודה שיהיה קשה לכם לשכב על הבטן בטח אם אתם על בטן מלאה.עלות טיפול שיאצו בבית נע בין 300- 350 שקלים למשך 60 ד'ק .

טיפול שיאצו בהריון ולאחר ההריון

אחד הטיפולים המומלצים ביותר לנשים בהריון הסובלות מכאבי גב הוא שיאצו הריון.הטיפול מבוצע כאשר המטופלת שוכבת על הצד נתמכת על כרית וכרית נוספת בין הרגליים.נשים בהריון  הסובלות מכאבי גב תחתון,כאבים בשכמות או בצוואר פונות למטפלי שיאצו לעזרה בגלל הבטיחות של הטיפול והיכולת לשחרר את הכאב המספר טיפולים בודדים. טיפולי שיאצו לנשים בהריון מבוצעים החל מהשליש השני להריון ועד ללידה.יש ערך נפשי בטיפול שיאצו שהוא מאוד מרגיע ומאזן ונותן לאישה ההריונית רוגע ושלווה דבר שהוא לא פחות חשוב מהפחתת כאבים.המלצה אל תערבבו טיפולים אם בחרתם בשיאצו הקפידו לעבור את הטיפול פעם בשבוע בסדרתיות כדי שתוכלו לראות תוצאות מהירות.הזמינו מטפל או מטפלת שאתם מרגישים מחוברים אליהם בכל זאת טיפול בגוף הוא דבר הדורש כימיה בין המטפל למטופלת.

טיפול שיאצו במרידיאניים -מהם בעצם המרדיאנים

מרידיאנים הידועים גם בתור ערוצי אנרגיה או מסלולים,הם חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית המסורתית ערוצים אלו עוברים בכל הגוף ואחראים על זרימת האנרגיה לאיברים ולמערכות שונות בגוף הטיפול במרידיאנים כולל שימוש בעיסוי,דיקור ושיטות נוספות להמרצת מסלולים אלו להחזרת איזון ותפקוד תקין של איברים בגוף.מערכת המרידיאנים כוללת את היין והיאנג ידוע גם כחמשת השלבים זוהי פילוסופיית חיים סינית.

חמשת השלבים מיוצגים על ידי הצבעים לבן,שחור,אדום,צהוב וירוק.השלבים מייצגים כיצד אנשים מסתגלים לשינוי בחיי היומיום בהתאם לסוג האופי שלהם.לבן מייצג אדם יין שעשוי להיות חכם וסבלני עם דברים שדורשים סבלנות.שחור מייצג אדם יאנג שניתן להבין אותו ולהסתגל לפעולות הדורשות פעולה והחלטיות. אדום מייצג אדם אנרגטי שמחפש חוויות חדשות שמעוררות אנרגיה .

צהוב מייצג אדם טבע שאולי איטי להסתגל וללמוד דברים חדשים אך ניתן להבין אותם. גרין מייצג שוחר שלום המחפש ונהנה משלום כדור הארץ. הרעיון של היין-יאנג הוא שלכל דבר יש את ההיפך שלו. זה עשוי להיות חשוב בהבנת איך לגשת למצבים שונים בחיים,כמו גם להיות מודע למה שאתה צריך בזמנים שונים זוהי פילוסופיית חיים סינית. חמשת השלבים מיוצגים על ידי הצבעים לבן,שחור, אדום, צהוב וירוק.השלבים מייצגים כיצד אנשים מסתגלים לשינוי בחיי היומיום בהתאם לסוג האישיות שלהם.

 

כתיבת תגובה

עגלת קניות
Start typing to see posts you are looking for.
דף הבית
חנות
החשבון שלי