ניר חוכיימה מעסה רפואי בשרון,מעסה רפואי בקדימה,מעסה רפואי בהוד השרון,

כאבי בטן -מה עוזר לכאבי בטן

כאבי בטן או ליקויים במערכת העיכול יכולים לגרום לבעיות והפרעות רבות,גזים בכלל או גזים אצל תינוקות,דלקות במערכת העיכול,עצירות על רקע מתח,קשיי עיכול אחרי ארוחה,גיהוקים,בחילות או כאבי בטן חריפים במחזור החודשיישנם דרכים רבות להתמודד עם בעיות במערת העיכול,עיסוי בטן,שימוש בשמנים אתריים,חליטות, כל אלה יעזרו ויתרמו להתמודדות מול בעיות עיכול .טיפולי עיסוי באמצעות בשמנים אתריים לצורכי ריפוי,מקלים מאוד על כאבי בטן ועוזרים במגוון רחב על של בעיות במערכת העיכול

ניר חוכיימה מעסה רפואי בשרון נותן דגשים וטיפים על התמודדות בליקויים במערכת העיכול.

כאבי בטן,עיסוי בטן,גזים בבטן,

אגוז מוסקט- הינו אחד השמנים היעילים ביותר לעיסוי בטן אשר עוזר בעיכול בכלל,עוזר בפירוק שומנים,מעודד תיאבון,מפחית גזים,עוזר למצבים של בחילות,שלשולים,מחטא את המערכת.עוזר לבעיית גזים ובעיות עיכול אצל תינוקות

גזים אצל תינוקות- בעיית גזים אצל תינוקות היא בעיה נפוצה ומייאשת את האם עיסוי בטן עם אגוז מוסקט בשילוב קמומיל רומן באמצעות שמן נשא שקדים עסו  את בטן התינוק בעדינות דבר המקל במהירות רבה את בעיית הגזים

 בעיות עיכול אצל תינוקות- תרכובת לעיסוי תינוקות קחו שמו נשא שקדים או שמן סומסום הוסיפו 4 טיפות קמומיל רומן 1 טיפה אגוז מוסקט ועסו  עיסוי  בטן אשר יקל במהירות על בעיות עיכול .

בזיליקום –נחשב צמח מרפא בעל הערכה רבה בתרבות יוון,שמן מצוין לבעיות עיכול,אנטיספזמודי, מקל מאוד על כאבים עוויתיים בעיסוי בטן,מפחית ליחה במעיים,עוזר מאוד בדלקות במערכת העיכול. עוזר לעצירות,עודף גזים,גיהוקים,ומעורר תיאבון.שמן בזיליקום מעולה לבעיות פיזיות הנגרמות ממתח,למשל כאבי בטן,עיסוי בטן עם שמן בזיליקום מפחית כאבי בטן במיוחד בכאבי מחזור .

גוניפר -ידוע עוד מימי קדם כמחטא ומשתן ובעיקר דה טוקסי(ניקוי רעלים)בעל כושר טיהור,פועל כמשתן ומטהר דם, לכן יעיל לשחרור חומרי פסולת מהגוף במיוחד חומצת שתן.עיסוי בטן עם שמן גוניפר(עם שמן נשא, שקדים,סומסום)עוזר לסובלים מעודף גזים,תסיסה וליחה במעיים וכאבי קוליק.

גינגר זנגוויל שמן  הזנגוויל מצוין לכל מה שקשור בכאבי בטן,מגביר הפרשת מיצי קיבה וטוב לבעיות שונות של מערכת העיכול .עיסוי בטן עוזר לשלשולים,מעי רגיש,מעיים עצלות,אובדן תיאבון ובחילות בנסיעות .

הקלה בכאבי בטן-הרתיחו 6 פרוסות של גינגר טרי,הרתיחו כוס מים אחת כרבע שעה, ממתיקים קצת עם דבש ושותים .

ורבנה הינו בעצם לואיזה שאנחנו מכירים כן זה ששמים בתה,שיטת הפקת השמן הינו מהגבעולים הכמות המופקת קטנה מאוד,לכן נחשב לשמן יקר .שמן מצוין לכאבי בטן,משחרר התכווצויות בבטן,חליטת תה על בסיס רתיחה של לואיזה,עוזרת להפחית את כאבי הבטן .עיסוי עם ורבנה בשילוב שמן נשא שקדים או שומשום,עוזר להוריד רמות מתח ומשפר את ההרגשה.

שמן אתרי תפוז מסייע בעיכול,מווסת פריסטלטיקה לכן מצוין לטיפול בעצירות כרונית המגיעה על בסיס מתח,מעודד הפרשת מרה העוזרת בעיכול שומנים,מסייע בספיגת ויטמיןC  ותורם להורדת כולסטרול בדם.

שמן  אתרי קמומיל -אחד מעשבי מרפא העתיקים ביותר,מכיל אזולן לכן מהווה בחירה טבעית לטיפול בדלקות פנימיות וחיצוניות.אזולן הוא חומר שומני בעל תכונות אנטי דלקתיות חזקות ביות,אינו נמצא בפרח טרי הוא נוצר בזמן  ייבוש הפרחים או בזמן זיקוק השמן האתרי.הקמומיל אנגלסטי לכל סוגי הכאבים,במיוחד כאבי בטן ובעיות במערכת העיכול מרפא כללי ובטוח לטיפול בילדים.קמומיל דומה בתכונותיו לשמן לבנדר,אלא שהוא יעיל יותר לשיכוך כאבים כרוניים והלבנדר לאקוטיים.

פפרימנט (מנטה )המצרים והרומים השתמשו בו לבעיות בדרכי עיכול,גם היום נחשב המנטול כמרכיב עיקרי לטיפול בעיות קיבה,כבד ומעיים .שמן מנטה חשוב מאוד למערכת עיכול,מחטא את כל מערכת העיכול,מעורר ומפעיל כבד והפרשת מיצי מרה שמן מנטה אינו מתאים לילדים .

עיסוי רקמות עמוק

לכל טיפול יש בסיס,העבודה על השרירים צריכה להיות מדויקת ויעילה כאשר מאותרות בו נקודות על בסיס טריגר פוינט,נקודות מעוררות כאב.איתור נקודות אלה יעזרו בריפוי של הגוף והבאת המטופל למצב תקין ללא כאבים,יתרה מכך לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית יעזור במניעה של פציעות ספורט שכן עומס על השרירים יכולות להביא למצב של הפסקה בפעילות בעקבות כאבי שרירים או דלקות.

מסאז רפואי הוא טיפול רפואי המתאים לאנשים הסובלים מכאבים ודלקות למשל גב תפוס,כאבי שרירים,צוואר תפוס,כאבים המגבילים בתנועה,יציבה,פגיעה בפעולות בסיסיות,פריצת דיסק ובלט דיסק הנובעים מלחץ על השרירים ומביאים כאב בלתי נסבל ופוגעים בשגרת החיים הבסיסית.מסאז רפואי הוא אחד מטיפולי מגע המבוקשים ביותר,הוא מהווה פתרון לטיפול ומניעה ושחרור שרירים 

עיסוי משולב אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל באג'ס  שני הטיפולים נותנים מענה גם במימד הרגשי,גם במימד הפיזי ו.עיסוי אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל שניהם נחשבים לטיפולים מעולים,משחררים וחמים.שילוב של שני העיסויים מביא לשחרור מיידי של השרירים בצורה שלא תאמינו. הרבה מטופלים נוטים לחשוב כי עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי עדין,דבר זה אפשרי אבל זוהי אינה מטרת הטיפול.