מאמרים

עיסוי רפואי

כאבי ברכיים

מה מוביל לכאבי ברכיים?איזה פציעות יסבלו ספורטאים העוסקים בריצה?איך מטפלים בכאבי ברכיים?איך אפשר למנוע כאב בברכיים ?איך עיסוי עצמי יכול לעזור?מדוע נשים סובלות מכאבים בברכיים? הגורם לכאבי ברכיים אצל נשים נעילת נעלי עקב גבוה,מזיקה לשריר הישר הירכי ותורמת לכאבי ברכיים,זה לא אומר שאתם צריכות להפסיק לנעול נעלי עקב אך בהחלט חשוב לטפל בשריר בשרירי ארבע ראשי .

עיסוי

עיסוי רפואי כאבי ראש

מגרנות וכאבי ראש נובעות בעיקר ממצב רגשי או פיזי במקרים רבים כאבי ראש ומגרנות מגיעים על בסיס מתח בשרירי הצוואר או שרירי הכתפיים עיסוי קבוע עם דגש על הרפיית שרירים בכתפיים ובצוואר הוא אמצעי המניעה הטוב ביותר .עיסוי עצמי כולל תפיחות על הקרקפת כאשר המגרנה לא בשלב אקוטי יכול מאוד לעזור . עיסוי רפואי הכולל עיסוי צוואר ממוקד אשר כולל את השרירים בצד האחורי של הצוואר,שרירים תת עורפיים,שרירי האספלנית,הרב יתדי והמסובבים יקלו על המגרנות וכאבי הראש באופן מיידי

עיסוי שבדי

כאבי גב תחתון

כאבי גב תחתון,לאו דווקא מגיעים ספציפית מהגב התחתון אך הכאב מורגש שם,לחץ על שרירי הישבן המרכזיים,שרירי העכוז הגדול, אנשים שיושבים שעות ,עמידה מרובה ושרירים תפוסים,עיסוי שריר התאומים,שריר דו ראשי ,שריר ארבע ראשי,מסטרינג,לחץ על שריר הרחב גבי,זוקפי גב תפוסים. הרבה אנשים סובלים מפריצות דיסק או בלטי דיסק בחוליות התחתונות L3-L4 ,דבר שמתבטא בכאב חזק המשפיע על שגרת היום יום .

תאי הרבל באג'ס

עיסוי תאי הרבל

עיסוי תאי הרבל באגס עשבי המרפא דחוסים בתוך בד סגור מחממים בסיר אידוי את הצמחי מרפא כאשר הם לחים מתחילים קודם לכן מתחילים בחימוי השרירים, הנעת מפרקים עם שמן שקדים . לחיצות על המרדיאנים עם צמחי מרפא יגרמו לשרירים להיות רפוים מהר מאוד ושחרור של מפרקים ,פרקים,עבודה על גידים ,מערת העצבים,עצבי הידיים אולינרי ומדיאנוס.

אבנים חמות

טיפול אבנים חמות

כולנו רוצים לשבור את השגרה,להתחדש,להתמלא באנרגיה,לשחרר את המתח המצטבר ועל הדרך אם אפשר להתפנק במסאז שהוא גם משחרר,מטעין אנרגטי,חודרני אל השרירים,מפרקים,רקמות וגם מפנק אז ההנאה היא כפולה . אנשים אוהבים להתנסות בטיפולים חדשים,קל וחומר אם זה טיפול שמחדש את האדם ועוזר לו לתפקוד טוב יותר ומונע מחלות וכאבים שיכולים להופיע .

עיסוי רקמות עמוק

מסאז עד הבית

מסאז רפואי הינו עיסוי חזק ויסודי הוא אינו לצורכי הנאה,שונה מאוד ממסאז רגיל,שאומרים רגיל מתכוונים לעיסוי שבדי שהוא בסיסי. מסאז רפואי מתמקד בעבודה עמוקים על השרירים,פרקים,מפרקים,חיזוק כתפיים,טיפול בשרירי הצוואר,רגליים,ידיים,עצבים,גידים,שרירי הרגליים ועוזר גם לספורטאים בשיפור תוצאות ומניעת פציעות ספורט.

רפלקסולגיה לחולי סוכרת

טיפולי רפלקסולוגיה נותנים מענה מצוין למחלת הסוכרת עוזרים בהורדת סוכר,שיפור רגליים,טיפול בבצקות כפות רגליים,הורדת נפיחות מהרגליים,איזון כולסטרול ועוזרות במניעה לפגיעה בעיניים. לאלה שלא מכירים טיפול רפלקסולוגיה זה אינו עיסוי כפות רגליים אלא עיסוי נקודתי בעל מטרה לפתור ולמנוע בעיות רבות בגוף החל מאיזון גוף נפש ועד הורדת סוכר וייצוב רמת הסוכרים בגוף

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

ישנה מודעות רבה כיום לטיפולי רפלקסולוגיה לחולי סוכרת שכן אם לא יטופל נכון והסוכר יהיה גבוה דבר שעלול לפגוע ,בעיניים,בקרנית העיניים,איבוד ראיה ,פגיעה ברגליים ,בצקות מרובות ויכולות לסן בריאותית.טיפולים רבים עושים חולי וכולם משרתים אותם מטרות הורדת סוכר,טיפול בבצקות רגליים טיפול ברגליים ושמירה על העיניים מפני הסוכר .

מסז'

עיסוי שמנים אתריים

עיסוי שמנים הוא כיף גדול ,מי לא אוהב עיסוי עם שמן חם על גופו מלווה בשמנים אתריים . אין בית בישראל שלא צריך שמנים אתריים ,משמן עץ התה ועד לקמומיל והלבנדר . שמנים אתריים עוזרים לנו בהרבה רבדים,נשימה ,בעיות עור,כאבי שרירים ,פריצת דיסק,בלט דיסק,כאבי ראש ואפילו סיוע במחלות רציניות כמו דלקת פרקים . אקליפטוס עוזר למערכת הנשימה ,מצוין לילדים טיפות על הכרית ופותח את הנשימה ומרגיע מאוד.

מסאג

עיסוי צמחי מרפא

עיסוי תאי הרבל באגס מגיע אלינו מתאיילנד בעקבות חזרתם של חיילים תאילנדים משדות הקרב, שנזקקו לטיפולים רפואיים וקיבלו קומפרסים ועיסויים רפואיים.התאילנדים פיתחו את השיטה באופן טבעי, כאשר הניחו שקיות עם צמחי מרפא על גופם של החיילים ובהדרגה למדו את סודות הטיפול והכוח שבעשבים, המעשירים את העור במינרלים ומעניקים מזור לבעיות עור, דלקות וכאבים בחלקי הגוף השונים.

עיסוי שוודי

פיברומיאלגיה

כאבי פיברומיאלגיה הם כאבים חזקים כאבים כרוניים המשבשים את ניהול החיים השגרתי. מחקרים מראים כי נשים סובלים מהמחלה יותר מגברים,גילאי המחלה 20-50 אבל גם ילדים יכולים לחלות בה . את הכאבים מרגישים בכל מערכות הגוף,שרירים,כאבי פרקים,שלד ושריר,צוואר,גב, ידיים,מרפקים,שכם הכתף,מפרקים,אפילו עצבי הידיים. כאב שמשתלט על הגוף ונמצא פשוט בכל מקום .

דלקת בכתף

דלקת בכתף וכאבים בכתף מתאפיין בכאבים חזקים הנוצרים בעקבות אימוני כושר ונשיאת משקולות ושימוש מופרז בכתף בצורה לא נכונה . מתאמנים רבים צריכים להיזהר ולהתאמן בחוכמה שכן הם חשופים לפציעות ולדלקות כתף. מצבים שונים בגוף יכולים להביא לכאבים בכתף ודלקת בכתף טיפולי מניעה הם הבסיס למניעת דלקות חוזרות בכתף .

כאבי גב תחתון

ישנם סיבות רבות לתופעה ה"לא נעימה " אימוני כושר אינטיסיבים,עבודה פיזית והרמת משקלים כבדים,תאונות דרכים,שינויים ניוונים המשתנים על פי גיל,לחץ,מתח רב,עבודה מאומצת מול מחשבים,נהיגה מרובה,חוסר מנוחה,אלה הם סיבות עיקריות הגורמות ללחץ וכאבי גב תחתון,אשר דורשים עיסוי ותשומת לב .

פריצת דיסק

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הינו טיפול שנועד לפתור בעיות רפואיות ולשפר תפקודי גוף כאשר יש בעיה רפואית או אורטופדית . טיפול בבעיות נפוצות סוכרת,לחץ דם,זרימת דם טובה ללב ולילמפה,הורדת כאבים מגב תחתון במצבים של פריצת דיסק,בלט דיסק,לחץ על האגן וכאבים המלווים בזרמים לרגליים . שיפור תנועה,שיפור יציבה,שיפור סקוליוזיס ושיפור תפקוד איברים .

עיסוי ספורטאים

מגיעים אליי לא מעט מטופלים שנפצעו במהלך אימונים בחדר כושר חשוב מאוד להתאמן בצורה מבוקרת ונכונה ולא להעמיס על הגוף יותר ממה שהוא מסוגל להכיל שכן "העונש" מגיע מהר. דלקות – מתאמנים רבים מגיעים אליי עם פציעות של דלקות,דלקות כתף,מפרקים,מצבים אלה נובעים מהעמסת משקל יותר וחוסר מנוחה לגוף קל וחומר אם לא מבוצעים מתיחות כמו שצריך,לפני האימון ולאחריו והמתאמן באטרף להראות שהוא כל יכול.

דורבן

דורבן,הרבה אנשים סובלים מכאבי דורבן,כאבי דורבן הם כאבים חזקים מאוד הנמצאים בעקב הרגל,אם לא מטפלים בדורבן כראוי הוא מתפשט לאורך כל העקב. כאבי דורבן מתבטאים בצליעה בבוקר שקמים משינה,יש מטופלים שמעידים שלוקח להם עד חצי שעה לחזור לעצמם בבוקר מכאבים ,כאשר קמים מישיבה ואז בפעולה הראשונה בצליעה כאב חזק שמשככי כאבים לא עוזרים במקרים האלה .

כאבי ברכיים בריצה

עיסוי שבדי קלאסי

עיסוי שבדי מתאים לרוב המטופלים בגלל שהעיסוי נעים ומלטף לכן הינו פופלארי. חשוב מאד לדעתי לשים לב לעובדה שמאחרי כל שיטת עיסוי נמצא פילוסופית חיים והשקפת עולם. עיסוי שבדי הוא עיסוי משחרר ומורגש הכולל אלמנטים של תנועות ארוכות,לישה,חיכוך,הקשה,כלי הקשה,רטט,ותנועות רעידה.

בלט דיסק

עיסוי למה צריך

עיסוי חשוב ביותר לקיומנו,אין קיום ללא מגע אנושי ללא חמימות אנושי בתקופה בה הניכור הולך וגדל . איזון גוף נפש ביטוי מקובל לרצון האנושי בקרבה וחום. מגע הוא בסיס חשוב ביותר,לקיומו של האדם,מגע הופך אותנו לשמחים ומלאי באנרגיה טובה . מרבית האנשים שאני פוגש במהלך טיפולים אינם מודעים למצבם הגופני. העומס הלחץ גובר משבוע לשבוע,עד שהאדם נתקע . לא צריך לחכות עד שאתה לא יכול לקום מהמיטה,או חווה כאבים או מרגיש בעייפות רבה .

פריצת דיסק

פריצת דיסק/שיקום וטיפול

.לאחר גיל 30,רבים מהאנשים חווים שינויים ניוונים,המתבטאים בבלט פה,פריצה שם או מקבלים כמה פריצות ומה בלטים,אלה חוקי הטבע אבל לא משהו שאי אפשר לטפל בו ולהחזיר את המטופל לשגרת חיים תקינה ובריאה . הכאבים באמת חזקים,חלקם מקרינים לרגל מרגישים כאילו משהו תקוע,האדם שנמצא במצוקה כבר לא יודע מה לעשות. כל מי שחווה פריצת דיסק או בלט דיסק,יודע כמה זה מצב מכאיב ולא נעים בלשון המעטה והאדם שרוצה ריפוי, ביחד עם יכולות הטיפול שלי, אפשר לייצב את הגוף יחד.

בלט דיסק

פריצת דיסק/בלט דיסק

פריצת דיסק,הרבה אנשים סובלים מפריצות דיסק,בלט דיסק,פריצת דיסק בגב,בלטים או פריצת דיסק חוליות צוואר . לאחר גיל 30,רבים מהאנשים חווים שינויים ניוונים,המתבטאים בבלט פה,פריצה שם או מקבלים כמה פריצות ומה בלטים,אלה חוקי הטבע אבל לא משהו שאי אפשר לטפל בו ולהחזיר את המטופל לשגרת חיים תקינה ובריאה . הכאבים באמת חזקים,חלקם מקרינים לרגל מרגישים כאילו משהו תקוע,האדם שנמצא במצוקה כבר לא יודע מה לעשות.

שיאצו

טיפול שיאצו טיפול ללא שמנים,מתבצע בלחיצות על מרדיאנים,שיאצו מבוסס על עקרונות דומים לאלה של הדיקור הסיני,הנקרא בשפה המקצועית אקופונקטורה.פירוש המילה לחיצה באצבע. המטפל לוחץ בעזרת אצבעו או אגודלו על נקודות מסוימות,שהאקופונקטוריסט מחדיר אליהם מחטים להשגת אפקט דומה. בשיאצו נעשה שימוש גם בכל כף היד במרפקים ואפילו בכפות הרגליים,ורגליים לשם הרגעה או המרצה באופן שמאזן את זרימת האנרגיות הין והיאנג במרידיאנים.

עיסוי רקמות עמוק

דלקת פרקים

דלקת פרקים מתאפיינת בכאבים חזקים מאוד במפרקים ומשבשת את התפקוד התקין של האדם נגרמת כאשר חומצת השתן מצטברת בצורה גבישים,בחללים שבמפרקים וגורמת לדלקת. כאבים בפרקים,כאבים חדים ברקמות חיבור,שרירים ידיים ורגליים ופגיעה בפרקים עצמם . שחיקת סחוסים מביא לבעיה של כאבים במפרק דבר שלא יטופל יגיע לדלקת מפרקים . עיסוי מפחית את המתח,מטפל ברקמות חיבור,עוזר לפינוי חומצות שומן מהשתן,ומסייע למטופל להגיע לאיזון מלא ללא כאבי מפרקים

סוכרת

אם נלך למצב הקיצוני של המחלה היא פגיעה קשה בראיה בצורה קשה ואכזרית חולי סכרת רבים נפגעים בקרנית של העין,עד למצב של איבוד ראיה,מצב בו אנחנו לא מעונינים שיקרה ונעשה הכל כדי למנוע להגיע למצב הזה . בעיה נוספת ומורכבת אצל חולי סוכרת,ריבוי בצקות בגוף ,במיוחד באזורי רגליים וכפות רגליים עד כדי הגעה למצב של רגליים נפוחות בבצקות דבר שלא טוב גופנית שאין פינוי דרך מערכת השתן. טיפולים-טיפולי עיסוי חשובים מאוד לחולי סוכרת שכן זה מאזן את רמות הסוכר,מזרים דם,גורם ללחץ דם תקין,ניקוי רעלים,פינוי חומצות,פינוי פסולת מהגוף ומסייע בתהליכי החיים התקין.

עיסוי ספורטאים

מסז' של שרירי השוק

פציינטים רבים רואים ברגליים איברים רגישים ביותר, והמסז' בגפיים התחתונות ובשריריהן בא אצלם בגדר עינוי. אבל הטיפול בשרירי הגפיים התחתונות הינו חיוני ביותר ככל שאמורים הדברים בשמירה על הבריאות. המסז' התרפויטי בשרירי הגפיים התחתונות נועד בעיקר להביא לידי איזון בין חלקו העליון של הגוף ובין חלקו התחתון, לרפא מצבי דלקת, לסלק משרירי הגפיים התחתונות כל כמות מיותרת של חומצת חלב (ההופכת למקור אנרגיה אחרי היווצרותה בשריר), לשחרר את הגוף מרעלנים, לשכך (או אף להפסיק) כאבים, ובייחוד בשרירים, וכן לרפא דורבן, וכמובן אף לנסות למנוע ככל הניתן את התופעות האלה.

כאבי ברכיים

עיסוי שריר התאומים פורסם באתר כאן ישראל

פעילות ספורטיבית חשובה מאוד לבריאותנו והיא אפילו ממכרת, אך אם נרצה להמשיך להתאמן אנחנו חייבים להקפיד על כללים חשובים; חימום לפני כל פעילות גופנית המעביר את הגוף ממצב של חוסר פעילות, למצב של פעילות גבוהה ומכין אותו לקראת המאמץ ◄העלאת עומסים תעשה בצורה הדרגתית להביא את הגוף לעבודה מותאמת של השרירים והמפרקים, זאת בכדי למניעת פציעות ודלקות כמו כן, טיפול מניעתי ותחזוקת השרירים,כמו למשל; "שריר התאומים". פעילות ספורטיבית לא מותאמת בהגזמה או ללא מנוחה יוצרת עומס על השרירים. פעמים רבות אני מטפל באנשים שמשלבים מספר פעילויות בשבוע ללא מנוחה לשרירים. תנוּ מנוחה לגוף בין אימון לאימון ובכך הימנעו מכאבים ועומסים בשרירים.

עיסוי

90 ד'ק של מסאז כף רגל ועד ראש פורסם באתר המלצה

מי לא אוהב עיסוי קרקפת בשמן חם,רק הרעיון שמצלצל במוחכם הוא כבר מפתה,פתיחה של העין השלישית זה בעצם מתוך האירוודה מיקומה של העין השלישית מעל הגבות הסכת שמן חם (שמן סומסום) למשך 5 ד'ק מלאות מרגיע,משחרר,מנקה את המוח מכל המחשבות הטורדניות כיף של ממש . הלחץ האינטיסיבי,העבודה ששוחקת,המתחים בבית,אימוני כושר שמעמיסים על שרירי הגוף אנחנו רוצים להתנתק,מחפשים רוגע,רוצים להתשחרר,להרפות מסאז המשולש מהווה בחירה אדירה שתצאו ממנו בתחושת אופוריה. שריר התאומים נועד לפורענות,עומס על שריר התאומים יביא כאב בקשת האורכית של כף הרגל,דבר נוסף,התכווצויות בכף הרגל מעידים על עומס ולחץ בשריר התאומים.ל

עיסוי פריצת דיסק

פריצת דיסק, בלט דיסק פורסם באתר שאל את הרופא

ריצת דיסק, בלט דיסק ובקע דיסק בצוואר או בחוליות הגב התחתון הם בעיות נפוצות שמהן סובלים כמעט שליש מן המטופלים. יש הרבה סיבות לתופעות האמורות: אימוני כושר בלתי מתאימים, שינה לא נכונה, הרמת משאות כבדים, יציבה לא נכונה, ישיבה מרובה מול המחשב הכרוכה בתנוחות לא טובות או בכיפוף במשך זמן רב, נהיגה מרובה, עומס עבודה, שינויים ניווניים הבאים עם הגיל, ועוד. כל אלה יוצרים לחץ על שרירי הצוואר, שרירי הגב התחתון, שרירי הגב האמצעי ושרירי העכוז. מאמר זה בא לשפוך מעט אור על תועלתם של טיפולים שנועדו לשמור על בריאות הגב והצוואר ולמנוע כאבים עתידיים. עוד בא מאמר זה להצביע על מקורם של כאבים באיברים שונים בגוף.

עיסוי צדפות ים

עיסוי קונכיות חמות פורסם באתר טבעי לייף

מסאז' קונכיות חמות מרגיע את מערכת העצבים ומסייעים להפחתת תופעות של דלקת פרקים פיברומיאלגיה,כאבי מפרקים,כאבי שרירים ומקל על דלקות שרירים. בחורף יש לנו רצון להתחמם,לחזק את מערכת החיסון,לשחרר את הגוף,לפרוק את המתחים המצטברים בגוף,מתמלאים באנרגיה ואם אפשר להוסיף לזה טיפול פילינג מפנק בריח רימונים פשוט תענוג של טיפול.

עיסוי שוודי

שמנים אתריים מחלות חורף פורסם באתר שאל את הרופא

החורף מתקרב אלינו במהירות, ואיתו תופעות כגון שפעת, הצטננות, גודש בדרכי הנשימה, ריבוי ליחה, שיעול יבש ומטריד, סינוסיטיס, ברונכיטיס ודלקת גרון, וכן כאבים והגבלות תנועה עקב התכווצויות שרירים שמקורן בהתקררות, גב תחתון תפוס או צוואר תפוס ושאר צרות שאפשר וכדאי למנוע באמצעות ארומתרפיה. במאמר זה אפשר לקרוא את הסברו של המעסה הרפואי והארומתרפיסט הבכיר ניר חוכיימה

עיסוי צוואר

מסאג רפואי- שוברים את מעגל הכאב

מסאג מתקשר לנו לחוויה מפנקת,"איזה כיף היה לי עשיתי מסאג,התפנקתי במסאג,אנחנו מקשרים זאת לחוויה מרגיעה,כיפית,אפילו חברתית. חשיבות רבה יש לשחרור שרירים,פתיחת חסימות רגשיות,שחרור מתחים,שחרור על העומס והלחץ המצטבר בחיי היום יום. כיף לשבור את השגרה,עיסוי שובר את מעגל הכאב והעייפות מעניק שלווה ואיזון גוף נפש .

רקמות עמוק

פריצת דיסק תאונת דרכים

פריצת דיסק יכולה להופיע בעקבות תאונת דרכים,דבר העשוי לשבש את שגרת חיי היום יום ומלווה בכאבים רבים ואי נוחות . תאונות בעוצמות בינוניות עד חזקות כאשר יש צליפת שוט,מזעזעות את מערכת השרירים ואף גורמים לכאבים או להופעת בלט או פריצת דיסק. הבשורה לפריצת דיסק מכניסה את המטופל לפחד וסטרס אבל זה באמת לא סוף העולם יש המון טיפוליםאשר עוזרים בשיקום האזורים הפגועים ועוזרים להטבה והקלה בכאבים.

עיסוי שבדי

עיסוי רפואי כאבי גב

כאבי גב או כאבי צוואר יכולים להגיע ממספר גורמים,פעילות ספורטיבית מאומצת, מתיחות ארוכות מדי,ישיבה על מחשב שעות רבות או רביצה על כורסאות מול הטלוויזיה בתנוחות לא טובות עקומים לגמרי זה יותר לחץ על שרירי השוק דבר שהוא לא תקין לחלוטין לישיבה מרובה יש קשר הדוק לסיבה לכאבי גב תחתון . ישיבה לא טובה וחוסר תמיכה לגב במשך שעות ארוכות יחד עם זאת גם נהיגה מרובה יוצרת עומס על שרירי הגב ושרירי הצוואר דבר המתבטא בעומס על השרירים.

עיסוי רקמות עמוק

מסאז עד הבית או בספא

סאז’עד הבית יש לו יתרונות רבים,אפשר לעשות מתי שרוצים,בכל זמן ובכל מצב מגיע מעסה רפואי עם כל הציוד:מיטת עיסוי,מוזיקה מתאימה,סדין חימום בימי בחורף(אל תתפשרו על זה)משרה פינוק,כיף,מגבות,סדינים ואפילו מוזיקת עיסוי מתאימה. המעסה יוצר אווירת טיפול אצלכם במתחם הפרטי שלכם,בנוחות שלכם,אינכם צריכים לצאת מהבית,יש בזה עונג גדול,אפשר להתקלח ולנוח גם מבחינה מקצועית זה דבר נפלא שכן אין צורך להתקלח ולצאת ולהיות חשוף להתקררות של שרירים במיוחד בעונת החורף.

עיסוי בתל מונד

חמישה טיפולי עיסוי מומלצים פורסם באתר יופי

סאז' יכול להיות בהחלט דרך נפלאה להירגע להתנתק ולו לרגע, מהמחול המטורף שבו אנו נמצאים. יש בו גם אלמנט של אמון בין המטפל/ת למטופל/ת שכן המטופל/ת מפקיר בידי המטפל/ת את גופו וסומך עליו שירפא אותו מכאביו ויעניק לו את המצופה, שחרור שרירים, הרפיית כאבים, או שחרור מתחים. ישנם כאלה שיקראו לזה עיסוי מפנק אשר מטרתו להרגיע, לחדש, לעורר אותנו מהעומס והעייפות הרבה אותה אנו חווים במהלך השגרת חיים העמוסה שלנו.

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה-נקודות רפלקס בכף הרגל

רפלקסולוגיה שיטת טיפול הוליסטית המשקפת את כל הגוף נותנת מענה למגוון רחב של בעיות,מטופלים רבים פונים לטיפולי רפלקסולוגיה על מנת להקל ולפתור בעיות רבות ומוצאים טיפול מרגיע ,לא פולשני,אשר תורם לכל איבר ואיבר בגוף. כל נגיעה בכף הרגל מסמלת את מצבו הנפשי והגופני של המטופל כך שהרפלקסולוג מקבל מידע מלא על מצבו של המטופל/ת גם בלי להחליף מילה נשמע מדהים,בהחלט!

054-9464846 לקביעת טיפולים

הרשמה לעדכונים וניוזלטר

שומרים על קשר ומקבלים עדכונים למייל מאמרים חדשים מדי שבוע סרטוני עיסוי,תרגילים לעיסוי עצמי וטיפול עצמי,טיפולים חדשים הירשמו והישארו מעודכנים על תוכן חדש מדי שבוע