עיסוי שבדי

עיסוי שבדי מאוד פופלארי בקרב מטופלים שלא אוהבים עיסויים חזקים ומחפשים עיסוי מרגיע יותר. הביקוש הרב לעיסוי שבדי בגלל היותו עיסוי מפנק,משחרר ולא חזק במיוחד.נחשב בעוצמתו לעיסוי עדין,אבל מורגש,מטרתו להרגיע סטרס,לחץ,שחרר שרירים תפוסים ולהזרים דם טוב יותר לרגליים וללב. עיסוי שבדי נחשב לשיטה בסיסית בעולם שילוב של הנאה,רוגע,וטיפול לצורכי ריפוי. הטכניקה המבוצע בטיפול תנועות ארוכות,לישה,חיכוך,הקשה,כלי הקשה,רטט,תנועות רעידה.
עיסוי שבדי יעיל בשחרור שרירים,זרימת דם טובה,איזון סוכרים,איזון לחץ דם ושיפור תפקודי הגוף

משך הטיפול 60 ד'ק עלות 350

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי חזק מאוד,מתאים למטופלים שנמצאים בסטרס גבוה,לחץ,עבודה משרדית רבה,אימוני חדר כושר ופעילות ספורטיבית יום יומית.
מתמקד בבעיות של בלט דיסק,פריצות דיסק,כאבי שרירים,בעיות של כאב כרוני.כאבי צוואר,צוואר תפוס,כאבי גב,שחמות,מפרקים,גידים,חולשה בגוף,פרקים וכתפיים.מטרת הטיפול לשפר את היציבות בגוף,לאזן,לשחרר שרירים תפוסים,ליצור גמישות רחבה יותר.בטיפול הנעת מפרקים,טיפול בשכבות העמוקות של השריר ומתיחות.עיסוי רקמות עמוק יעיל לטיפולים של דלקות,דלקות כתף,בעיות מפרקים ותנועה .
הטיפול הוא ל60 דקות או 90 דקות עלות 350 

עיסוי עד הבית

עיסוי תאי הרבל באגס,עיסוי בצמחי מרפא,כמו מרווה,קמומיל,לימונית,לבנדר,זנגביל,מנטה.עיסוי המשולב עם עשבי מרפא הדחוסים בתוך בד.את צמחי מרפא מחממים בתוך סיר אידוי,תחילת העיסוי מתחיל בעיסוי חימום לרקמות,לאחר מכן לחיצות עם צמחי המרפא כאשר הם חמים ולחים.עיסוי תאי הרבל עוזר לטיפול בדלקות,כאבי מפרקים,פרקים,גידים,טיפול במערכת עצבים,כאבים בשורש כף היד,כאבי גב,כאבי גב תחתון,כאבי צוואר,כאבי רגליים,חיזוק מערכת החיסון.טיפול מעולה להורדת כאבים כרוניים.
 רצוי לא לצאת כשעתיים אחרי הטיפול ולתת מנוחה לגוף

העיסוי למשך 90 דק עלות 650 

אבנים חמות

עיסוי אבנים חמות,הוא עיסוי הכולל טקס אבנים חמות,הנחת אבנים על מרכזי אנרגיה בגב,הנחת אבנים על כפות הידיים,עיסוי אבנים על הרגליים,צוואר,שחמות,מפרקים ופרקים.עוזר לשחרר שחמות תפוסות,הוא קל יותר גם במצבים בהם המטופל/ת נמצא במצב אקוטי,כך גם עם בעיות צוואר וכל זאת משולב בהנאה.חום האבנים אינו שורף,הוא מרגיע משחרר ומהנה.טיפול מלא באבנים חמות,המטפל מחמם את האבנים בטמפרטורה שמגיעה ל50 מעלות,כך שהמטופל/ת מרגיש מיד את חום האבנים החמות.שילוב אבנים חמות בעיסוי,גורם לרפיון שרירים,מטפל בכאבים כרונים,משחרר חסימות רגשיות,משרה נועם ושלווה.
עיסוי אבנים חמות משלב עיסוי עם שמן שומשום וניסה עם האבנים החמות אל תוך רקמת השריר ושחרור אזורים תפוסים וחלשים.

משך הטיפול : 60 דקות או 90 דקות  עלות הטיפול 350 60 ד'ק 

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה פותרת מגוון רחב של בעיות :כאבי דורבן כף הרגל,בצקות ,ניקוי רעלים,איזון סוכרים,איזון לחץ דם,טיפול בפוריות,רפלקסולוגיה בהריון ואף זירוז לידה . רפלקסולוגיה לא חייב לעשות כאשר יש חוסר איזון,מחלה,או בעיה גופנית באזור מסוים.חשיבות רפלקסולוגיה היא במניעת מחלות עתידיות על תהליך חיים בריא ותקין.בטיפול רפלקסולוגיה,המטופל שוכב בזמן הטיפול על הגב,בתחילת הטיפול מבוצע טיפול שלד ואיזון גופני כללי באמצעות כף הרגל.כל נקודה בכף הרגל מסמלת איבר בגוף כך שאם יש חוסר איזון נטפל באותו איבר דרך כף הרגל. בהמשך ניתן דגש לאזורים בכף הרגל שמייצגים את האיברים שבהם התגלו הבעיות שבגללן ביקש המטופל עזרה.
דרך כף הרגל ניתן לטפל בבעיות : כאבי גב, פריצות דיסק,כאבי ראש ,מגרנות,בלט דיסק,איזון סוכרים לחולי סכרת,עייפות,והורדת לחץ וסטרס .

משך הטיפול הינו 60 דקות או 90 דקות עלות הטיפול 350 60 ד'ק 

טיפול שיאצו

שיאצו הוא טיפול הנעשה בבגדים מלאים ונוחים הרבה אנשים מתחברים
לטיפול בגלל העובדה שהוא חלק מהרפואה הסינית ובמקום להחדיר את המחטים מפעיל לחץ על המרדיאנים.
שיאצו טיפול משחרר ומהנה ופועל בשני מישורים הרגשי והפיזי .פירוש המטפל מתמקד בעיסוי באגודליו על מרכזי אנרגיה,זרועות,ברכים,רגליים.המטפל מבצע מניפולציות,מתיחות,רוטציות,ומתמקד בכל חלקי גופו של המטופל.

המטפל לוחץ בעזרת אצבעו על נקודות מסוימות שהאקופונקטוריסט מחדיר אליהם מחטים להשגת אפקט דומה.בטיפול שיאצו,נעשה שימוש גם בכל כף היד,במרפקים ואפילו בכפות הרגליים לשם הרגעה או המרצה,באופן שמאזן את זרימת האנרגיות הין והיאנג במרידיאנים.שיאצו הוא טיפול רפואי,מטרתו להביא את הגוף לאיזון,אך הוא בהחלט טיפול מהנה,מרגיע,מפנק. מומלץ לעשותו מפעם לפעם ללא קשר למצב .הבריאותי.

עלות הטיפול- 350 שעה 60 ד'ק 

אבנים חמות

עיסוי משולב אבנים חמות ותאי הרבל באגס.עיסוי המשלב הנחת אבנים חמות על הגב,על הידיים,בתחילה המעסה מתחיל בעיסוי בסיסי לחימום שרירי הרגליים,לאחר מכן מתחיל בלחיצות עם צמחי המרפא שהם חמים,משולב עיסוי אבנים חמות וצמחי מרפא במקביל,כך לכל אזור בגוף עיסוי מפרקים עם אבנים חמות וכניסה לעומק השרירים,לחיצות בדומה לשיאצו על צמחי המרפא החוסים בעשבי מרפא שדחוסים בבד.

עיסוי צוואר משולב עם אבנים חמות וצמחי מרפא,עיסוי לידיים ,עצבים ,שרירים,מפרקים,פרקים,גידים,תעלות .עיסוי משחרר מפנק ומרגיע מאוד.בסוף הטיפול אני לא ממליץ לצאת מהבית כשעתיים רצוי לנוח ולתת לגוף להמשיך בריפוי.

זמן  הטיפול 120 ד'ק עלות 1000

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי 60 דקות כולל טריגר פוינט. עיסוי רפואי מוריד את הלחץ והסטרס ממלא אותנו באנרגיה ומסייע בשינה טובה יותר.עיסוי רפואי מתמקד באיזון הגוף,מטרתו לשפר את טווח התנועה,שחרור שרירים,זרימת דם טובה יותר,שיפור תפקוד מערכות,ושיפור תפקוד איברים. עיסוי רפואי,מקדם תהליכי ריפוי,זרימת דם ללימפה,ריכוז,בטחון,דימוי עצמי והעלאת רגשות מודחקים וחיזוק מערכת החיסון.עיסוי רפואי מאזן רמות סוכר בדם,פינוי חומצות שומן,שמירה על לחץ דם תקין,מוריד גודש ונפיחות מאגירת נוזלים,מניעת כאבי שרירים ופרקים. מקל על כאבי שרירים,משחרר שרירים תפוסים,טיפול בדלקות.

משך הטיפול 60 ד'ק עלות 350 

עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים מיועד לעוסקים בספורט תחרותי-רצי מרתון,שחקני כדורגל,שחקני כדורסל,שחקני כדורעף,ריצה,אגרוף,משקולות או לכלל העוסקים בספורט.המטרה ביסוי ספורטאים להביא לשיפור בתוצאות,להגביר את קצה היכולת ולשפר הישגים.הטיפולים נעשים באופן שוטף פעמיים בשבוע,מטרתם הגמשת שרירים,טיפול אינטיסיבי לקבלת תוצאות שישפרו את התוצאות. עיסוי ספורטאים מאוד אינטיסיבי חזק וחודרני.עיסוי ספורטאים כולל מתיחות רבות בעיסוי,דבר שיעזור בהמשך להגיע לתוצאות טובות.מבוצע בחמאת שיאה ולא בשמן שקדים שהוא שמן בסיס לעיסויים

משך זמן הטיפול 60 ד'ק עלות 350 

קונכיות חמות

עיסוי צדפות הוא עיסוי מפנק ביותר מתבצע בשלושה שלבים.התחלה עם עיסוי בשמן על אותו אזור.לאחר מכן עיסוי הצדפה החמה כאשר צמחי המרפא מודרים אל העור והשרירים,שחרור אותו אזור עליו עובד המטפל.לאחר מכן פילינג אפרסק עדין לשיקום העור הצדפות מורכבות מחומר שנקרא קלציום קרבונט,חומר ממש המצוי בעצמות שלנו ובמערכת השיניים שלנו.הצדפה איתה משתמשים בטיפול,שמקורה בפיליפינים הוברקה ולוטשה כך שאיו חיספוס של הצדפות שאתם מוצאים על חוף הים.הצדפות עוברות תהליך חימום מרגע הכנסת שקית החימום וצמחי המרפא לתוך הצדפה שקית המורכבת ממינרלים טבעיים ואצות ים מסוגים שונים.מלבד המגע הנעים יותר על הגוף,תהליך החימום משחרר מהצדפה יוני קלציום טבעיים,אלו מועברים ישירות לגוף כשהוא בא במגע עם הצדפה

משך  הטיפול 75 ד'ק עלות 450 

עיסוי במבוק

עיסוי מקלות במבוק מתאים לאנשים הנמצאים במצב של כאב כרוני שלא עובר תקופה ארוכה. טיפול עמוק וחזק יותר מתאים לאנשים שנמצאים במתח רב,כאבי גב,כאבי צוואר,כאבי גב תחתון,פריצות דיסק חריפות,כאבי שרירים,עקמת. בזכות קושי הבמבוק וטכניקות העבודה.לשיטה זו יתרונות בטיפולי צוואר ושכמות,גב תחתון ומותניים ובטיפול בשרירי הרגליים.העיסוי מצוין לשחרור ערוצי אנרגיה וניקוי הגוף מרעלים.מתאים לאנשים בעלי עומס רב.
עיסוי במבוק עיסוי כואב ומשחרר וכניסה לנקודות משחררות עומס רב שנצבר במהלך השנים ולא טופלו.עיסוי מקלות במבוק מאזן את הפרששי הגבהים בין המפרקים ,מונע כאבי גב עתידים,מביא את הגוף לאיזון שלם .

משך הטיפול הינו 60 דקות עלות 400 

054-9464846 לקביעת טיפולים

הרשמה לעדכונים וניוזלטר

שומרים על קשר ומקבלים עדכונים למייל מאמרים חדשים מדי שבוע סרטוני עיסוי,תרגילים לעיסוי עצמי וטיפול עצמי,טיפולים חדשים הירשמו והישארו מעודכנים על תוכן חדש מדי שבוע