ניר חוכיימה מעסה רפואי בשרון,מעסה רפואי בקדימה,מעסה רפואי בהוד השרון,

סובלים מכאבי גב?אילו עיסויים יקלו על כאבים המדריך להקלה על כאבי גב

כמעט בכל יום סובלים אנשים מכאבי גב עליון,כאבי גב תחתון,כאבי גב עליון,הקרנות של כאב לרגליים,ללא קשר לפריצת דיסק או בלט אליהם נגיע בהמשך המאמר מה הסיבות העיקריות לסבל בכאבי גב תחתון וגב עליון אילו פעולות שאנחנו מבצעים מדי יום עשויות להוביל לגב תחתון תפוס. איזה פעולות יעזרו לנו כדי להקל כאבי תחתון ומה הפעולות החשובות שכדאי לעשות במקרה של גב תפוס.

פעילות ספורטיבית מאומצת-רבים מהאנשים חושבים אם הם עוסקים בפעילות ספורטיבית אז שם נגמר הסיפור,הרי פעילות ספורטיבית מזרימה את הדם,מקפיצה את האנדרלין ועושה טוב לגוף.כל זה נכון מאוד,אלה עובדות נכונות מאוד אך יחד עם זאת,אין ספור פציעות יכולות להיגרם מפעילות ספורטיבית מאומצת כמו התכווצויות שרירים,דלקות בידיים,בלט דיסק,פציעות אשר מקורן באזור הכתף כמו דלקת בכתף,דלקת בשרוול הכתף,כאבי גב ואף יכול להגיע עד למצב של בלט דיסק או פריצת דיסק בצוואר או בגב  אשר יכולה להשבית אותכם מפעולות ספורטיבית לתקופה ארוכה.

הרבה מתאמנים לא יודעים כי חוסר במנוחה בין אימון לאימון,עבודה של קבוצת אימונים שונים לארוך כל השבוע עשוי להביא אותם לכאבי גב חריפים,יובילו לטיפולי עיסוי רבים בכדי לייצב את הגוף חשוב להתאמן בצורה מבוקרת ואחראית גם אם המאמן כושר חושב אחרת.תנו לגוף להתאושש בין אימון לאימון, אל תשכחו לאחר כל אימון לבצע מתיחות לאותה קבוצה שרירים שעליהם עבדתם.דבר זה ימנע פציעות מיותרות ויחסוך כאב בגוף.במקרה של פציעות ספורט חזרה מוקדם לפעילות ללא החלמה מלאה תגרור המשך פציעה ולא תוכלו להתאמן תקופה ארוכה חשוב לנוח ולהחלים עד הסוף.למתאמנים חדשים אתן טיפ קחו טבליות מגנזיום לפני האימונים לפחות בתחילת דרככם דבר זה ימנע משרירי הגוף  להיתפס.

כאבי גב תחתון וכאבי גב עליון- הסיבות לכאבי גב הם ידועות,פעולות מסוימות שאתם מבצעים כל יום עשויות להגביר את הלחץ על השרירים, אם תדעו להתנהל נכון,תרגישו קודם כל טוב יותר עם הגוף אך החשוב מכל לא תגיעו למצב של כאבי גב ואם כן אז הם יהיו קלים מאוד.

כאבי גב תחתון,כאב גב,עיסוי גב תחתון,

ישיבה מרובה מפעילה לחץ על שרירי הגב –ישיבה מרובה תגביר את הלחץ על שרירי הישבן המרכזי,שרירי גב תחתון שריר רחב גבי,הממוקם בשני צדדי גב תחתון בצידו של הגב,תקשה את זוקפי הגב דבר שיכול להתבטא גם בזרמים לרגליים,קושי בפעולות בסיסיות כמו לקום,לשבת ,להתהלך פוגע ישיר ומביא למצב של גב תפוס וכאבי גב.ישיבה מרובה כמו נהיגה מרובה,ישיבה על מחשב שעות כאשר הגב אינו זקוק ומופעל עליו עומס רב.

הרמת משקלים כבדים-  נשיאת משקלים כבדים,הם תוצאה ישירה של גב תפוס לא פעם הגעתי לטיפולי עיסוי חרום והפעולה האחרונה אותו מטופל ביצע,למשל הרים מכשיר כבד ואז שמע קליק ונתפס לו הגב.קשה באמת לדעת אם זו באמת הפעולה שתפשה לו את הגב כי לרוב הגוף אינו שברירי ויש תהליך ארוך עד שמגיעים לגב תפוס.ידוע לנו כי הרמת משקלים כבדים יוצרים בעיות.אתן דוגמא למשל הרמת תיק על כתף  אחד לאורך זמן,יצור דלקת בכתף השתדלו לאזן ולאם כבר להרים אז על שתי כתפיים ואם אתם חייבים להרים חפץ כבד אז תכרעו קודם כל עם הברכיים.

מסאז גב תחתון,כאבים גב תחתון,גב תחתון תפוס,

עיסוי רקמות עמוק

לכל טיפול יש בסיס,העבודה על השרירים צריכה להיות מדויקת ויעילה כאשר מאותרות בו נקודות על בסיס טריגר פוינט,נקודות מעוררות כאב.איתור נקודות אלה יעזרו בריפוי של הגוף והבאת המטופל למצב תקין ללא כאבים,יתרה מכך לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית יעזור במניעה של פציעות ספורט שכן עומס על השרירים יכולות להביא למצב של הפסקה בפעילות בעקבות כאבי שרירים או דלקות.

עיסוי אצבעות ידיים,עיסוי ידיים,הירדמויות בידיים,

מסאז רפואי הוא טיפול רפואי המתאים לאנשים הסובלים מכאבים ודלקות למשל גב תפוס,כאבי שרירים,צוואר תפוס,כאבים המגבילים בתנועה,יציבה,פגיעה בפעולות בסיסיות,פריצת דיסק ובלט דיסק הנובעים מלחץ על השרירים ומביאים כאב בלתי נסבל ופוגעים בשגרת החיים הבסיסית.מסאז רפואי הוא אחד מטיפולי מגע המבוקשים ביותר,הוא מהווה פתרון לטיפול ומניעה ושחרור שרירים 

עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,

עיסוי משולב אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל באג'ס  שני הטיפולים נותנים מענה גם במימד הרגשי,גם במימד הפיזי ו.עיסוי אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל שניהם נחשבים לטיפולים מעולים,משחררים וחמים.שילוב של שני העיסויים מביא לשחרור מיידי של השרירים בצורה שלא תאמינו. הרבה מטופלים נוטים לחשוב כי עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי עדין,דבר זה אפשרי אבל זוהי אינה מטרת הטיפול.