ניר חוכיימה מעסה רפואי בשרון,מעסה רפואי בקדימה,מעסה רפואי בהוד השרון,

עיסוי באבן יהודה - עיסוי רפואי

עיסוי תאי הרבל באג'ס
אודות כותב המאמר -ניר חוכיימה

אודות כותב המאמר -ניר חוכיימה

מעסה רפואי המתמחה בבעיות שלד ושרירים במיוחד ליקויים בעמוד שדרה וכאבים הנובעים מהתנהלות לקויה בעזרת טיפולי עיסוי אך גם עם הדרכה בעזרת תרגילים לשיפור טווחי תנועה ,כאבים,וחזרה לשגרה תקינה .ניתן להזמין עיסויים עד הבית באזור השרון והמרכז וכל זאת בתאום מראש בלבד .עיסוי שבדי קלאסי,עיסוי רקמות עמוק,שיאצו,רפלקסלוגיה,עיסוי ספורטאים,טווינא,ארותרפיה,עיסוי תאי הרבל באגס,עיסוי רפואי,עיוי בשמנים אתריים,עיסוי צדפות ים,אבנים חמות,עיסוי ראש וקרקפת.
054-9464846

כמעט בכל רגע נתון ממש ברגעים אלה אשר נכתבות שורות אלה,יסבלו אנשים רבים מכאבי גב,כאבי גב תחתון וגב תפוס.לרוב במקרה הראשון הגב נתפס וזה עשוי לחלוף לאחר כמה ימים.המטופל אומר לעצמו הנה עברו כאבי הגב אבל זו הרגשה מוטעית שכן הגוף מזהיר את האדם לטפל בכאב,לטפל בבעיה שכן אי טיפול בגוף יביא למצב חריף באירוע השני עד כדי כך שהאדם לא יוכל לקום מהמיטה או ייתפס בעוצמות חזקות ויחווה כאבי גב חריפים מאוד.ניר חוכיימה מעסה רפואי בכיר המעניק עיסוי באבן יהודה עד הבית על כל הדרכים  המובילים לכאבי שרירי וגב תפוס וגם איזה עיסויים יעזרו לכם  להתפטר מהכאב במהירות וקלות .

עיסוי מביא להפחתת העומס על השרירים קל וחומר אם מדובר באנשים אשר צוברים  עומס רב על שרירי הגוף,אימוני כושר,הרמת משקלים כבדים,ישיבה לא נכונה,נהיגה מרובה,עמידה שעות על הרגליים יובילו לעומס בגב תחתון,זוקפי הגב ושרירי הצוואר כל אלה יכולים להביא למצב של גב תפוס וכואב.בכל יום אני מקבל טלפונים על אנשים אשר הגיעו לכאבי גב במצב חריף כאשר הם לא יכולים לקום מהמיטה או חווים כאבי גב תקופה מאוד ארוכה דבר זה נובע מתפקוד לקוי וחוסר טיפולים מתאימים אשר מביאים למניעה של כאבי שרירים בגוף .

עיסוי תאי הרבל באג'ס
נגן וידאו
עיסוי זוגי
נגן וידאו

ישנה חשיבות גדולה לקבל עיסויים על מנת לשמר את הגוף במצב תקין את מערכת השרירים ולמנוע כאבים רבים בגוף כאשר נוצר עומס רב על שרירי הגוף במיוחד באזור זוקפי הגב האחראים על היציבות של הגוף אי קבלת עיסוי יביא למצב של עומס בשרירים כאבי שרירים וגב תפוס דבר שיקשה על הפעילות הבסיסית היומית ויפגע גם בתהליכים החשובים של היום יום.

  • עבודה בצורה לא נכונה – עבודה מאומצת כאשר הגב כפוף למשל או הצוואר כפוף וישיבה לא נכונה למשל בעבודות מרובות מול מחשב יביאו לעומס בשרירי הגב תחתון לרוב אני נתקל בקוסמטיקאיות רבות כאשר עובדות בעבודות ידיים וגב מכופף הנוטות לסבול מכאבי גב תחתון כרוניים כאשר יש לחץ רב על שרירי גב תחתון,זוקפי הגב,נוקשות שרירים וכאבי גב רבים.חשוב להתאים את כסא העבודה שיהיה נוח,ישיבה עם הישבן עד סוף הכסא ובמידת האפשר להיות זקוף עד מה שניתן דבר זה יעזור למניעת כאבים ויפחית את העומס והלחץ על שרירי הגב.
  • פעילות ספורטיבית– אימוני כושר זהו דבר מבורך וחשוב מאוד לבריאותנו אך חשוב להתאמן בצורה מבוקרת ונכונה שכן גם אימוני כושר יכולים להביא לעומס בשרירים בין מטופליי נמנים  מאמני כושר הסובלים מבעיות של פריצת דיסק,בלט דיסק וכאבי גב כרוניים עד שלא עברו עיסויים רפואיים מדויקים לא יכלו לחזור להתאמן חשוב להתאמן אך גם  לתת מנוחה לגוף  ולעבור עיסוי רפואי לתחזוק ושחרור שרירי הגוף.
  • עבודות פיזיות– עבודות המתבטאות בהעמסת משקלים כבדים על הגוף יכולים להביא לכאבי גב כרוני ולסבל יום יומי המתבטא בשרירי הגוף,ידיים ,כתפיים ושרירי הצוואר .

עיסוי רקמות עמוק – עיסוי עמוק,החודר אל שכבת השרירים העמוקה תוך כדי התאמה לפי מצב השרירים בגוף והעומסים הקיימים בגוף .עיסוי רקמות עמוק נחשב לעיסוי המתאים לאנשים אשר סובלים מכאבי גב,שכמות,מפרקים,כאבי גב או אנשים שמתאמנים בצורה פעילה ומשפרת את תוצאות הגוף .הטיפול נחשב לעוצמתי,חזק,דומיננטי,מקיף,יסודי בו מתבצעת כניסה עם אגודלי כף היד,מרפקים,אמות,שורש כפות הידיים והשחרור של השרירים הוא בצורה מיידית והקלה מורגשת מיידית.משך זמן  העיסוי הינו 60 ד'ק וכולל את כל שרירי הגוף אלא במקרים מיוחדים  שצריך להתמקד בפלג גוף  עליון כאשר ישנה הרבה עבודה שרירי גב,צוואר וידיים.

עיסוי רפואי– מטרתו של עיסוי רפואי הוא לטפל בבעיות אורטופדיות,פניה של המטופל עם בעיה ספציפית בה צריך לטפל למשל כאבי גב תחתון,כאבי צוואר,פריצת דיסק,בלט דיסק,או בעיות של דלקות כמו דלקת בכתף,בעיות בהרמת הידיים וטווחי תנועה . הטיפול מתמקד במפרקים,שרירי הידיים,שרירי הצוואר הקדמיים והתת עורפיים ושרירי הגב ההיקפיים.משך הטיפול 60 דקות ומתבצע לפי חומרת מצבו של המטופל .

 

עיסוי רקמות עמוק בכפר סבא

עיסוי רקמות עמוק

לכל טיפול יש בסיס,העבודה על השרירים צריכה להיות מדויקת ויעילה כאשר מאותרות בו נקודות על בסיס טריגר פוינט,נקודות מעוררות כאב.איתור נקודות אלה יעזרו בריפוי של הגוף והבאת המטופל למצב תקין ללא כאבים,יתרה מכך לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית יעזור במניעה של פציעות ספורט שכן עומס על השרירים יכולות להביא למצב של הפסקה בפעילות בעקבות כאבי שרירים או דלקות.

עיסוי רפואי,מסאז רפואי,מסג רפואי,

מסאז רפואי הוא טיפול רפואי המתאים לאנשים הסובלים מכאבים ודלקות למשל גב תפוס,כאבי שרירים,צוואר תפוס,כאבים המגבילים בתנועה,יציבה,פגיעה בפעולות בסיסיות,פריצת דיסק ובלט דיסק הנובעים מלחץ על השרירים ומביאים כאב בלתי נסבל ופוגעים בשגרת החיים הבסיסית.מסאז רפואי הוא אחד מטיפולי מגע המבוקשים ביותר,הוא מהווה פתרון לטיפול ומניעה ושחרור שרירים 

עיסוי תאי הרבל באג'ס

עיסוי משולב אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל באג'ס  שני הטיפולים נותנים מענה גם במימד הרגשי,גם במימד הפיזי ו.עיסוי אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל שניהם נחשבים לטיפולים מעולים,משחררים וחמים.שילוב של שני העיסויים מביא לשחרור מיידי של השרירים בצורה שלא תאמינו. הרבה מטופלים נוטים לחשוב כי עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי עדין,דבר זה אפשרי אבל זוהי אינה מטרת הטיפול.