טיפול בעיסוי הוא הרבה יותר מרק כיף,הוא צורך קיומי והישרדותי עוזר לנו בשגרת חיינו המלווה במתח,לחץ,עומס הנגרם מפעולות כמו אימוני כושר,הרמת משקלים,נהיגה מרובה,ישיבה מול מחשב הפוגעת בשרירי הגוף ויכולה להביא לכאבי שרירים ומתח.הרבה אנשים אינם מודעים כי חוסר בעיסוי רפואי למתן תחזוקה של הגוף,יכול לפגוע בהם במהלך שגרת החיים וחבל כי אחר כך הם תסבלו מכאבים חזקים בגב,צוואר,שכמות,מפרקים ויכולים להגיע למצב של פריצת דיסק ואז ההחלמה הינה ארוכה ויצטרכו מספר טיפולים רב כדי לעמוד על הרגליים.ניר חוכיימה מעסה רפואי בכיר המטפל יותר מ20 שנה בבעיות שריר ושלד המעניק עיסוי בכפר יונה במאמר על מגוון עיסויים שיתנו לכם מענה בריאותי לכאבים וטיפולי עיסוי מניעתיים.

עיסוי רפואי אורטופדי– עיסוי אשר מטרתו לפתור בעיות אורטופדיות בעיות של כאבי גב,כאבי צוואר,פריצת דיסק,בלט דיסק,היצרויות חוליות ,בעיות אגן ורצפת אגן בעיות המגיעות משינויים תלויים גיל או שינויים מבניים.עיסוי רפואי נחשב לאינטנסיבי,עמוק,חודרני,משולב עם שיטת טריגר פוינט,איתור נקודות מעוררות כאב לא תמיד האזור הכאב הוא האזור המצביע על הבעיה עצמה.באמצעות עיסוי נכון ניתן לפתור בעיות רבות הנגרמות בשגרה ולהביא לתפקוד המתבטא בסרימת דם טובה לכל איברי הגוף,הנעת מפרקים טובה,הקלה בעומס על שרירי הגוף,שינה טובה יותר וכניסה למעגל תקין ללא כאבים בגוף.

עיסוי רקמות עמוק-רקמות עמוק,הינה שיטת טיפול המתבצעת על ידי המטפל כניסה עם האגודלים אל שכבת השרירים העמוקים,למי שלא מבין מהם שרירים עמוקים,העור מייצג את השכבה הראשונה,כך שמבוצע עיסוי עמוק אל השרירים מתחת לפני העור ובכך עוזר לסייע גם במניעה של הידבקויות של רקמות,כאבי שרירים,כאבי גב במיוחד כאלה אשר מקורן בשרירי גב תחתון וישבן.טכניקת הטיפול כוללת כניסה עם אמות,מרפקים,שורש כף היד כולל חימום השריר לפני כניסה לשרירים,מתבצע גם טכניקת תיפוף עם צידי כפות ידיים להמרצת הדם  והתעוררות של הגוף  במצבים בו הגוף חסום מאוד. טיפול רקמות עמוק מתאים לאנשים בעלי מתח רב,אנשים שצברו בעיות של דלקות בידיים,שורשי כפות ידיים,גב תחתון עמוס וכואב או בעיות של מפרקים המשפיעים על תפקודו התקין של הגוף . לרוב בטיפולי מסאז חזקים,הטיפול יורגש כמה ימים לאחר הטיפול דבר שמוסבר למטופל/ת עוד לפני הטיפול כך שיש המשכיות והשפעה לגוף גם לאחר העיסוי.

טווינא– טיפול המבוצע עם ביגוד מלא,מתאים לאנשים שלא ממש אוהבים את התחושה של השמן על הגוף,נחשב לאחד הטיפולים הממריצים הקיימים בתחום הרפואה המשלימה,איזון מרכזי אנרגיה וטיפול במרדיאנים.למרות שהוא נעשה על בגדים,הטיפול מאוד עמוק ומאוד אינטנסיבי,ממריץ דם ומעלה אנרגיה ברמות הגבוהות ביותר.טכניקת העיסוי היא באמצעות האמות,שורש כפות ידיים,שרירי גב כף היד,כולל טכניקת תיפוף מהירה על כל שרירי הגוף.טיפול טווינא מתרכז בצי,אשר מסמל את האנרגיה במקום בו ישנו חוסר של הצי מתבצע איזון טיפול אינטנסיבי ומשחרר.

עיסוי

שיאצו– מקבילו של טווינא,גם שיאצו מבוצע בבגדים מלאים,לעומתו של טווינא השיאצו הוא טיפול מרגיע יותר,איטי יותר ומתמקד באיזון מרדיאנים,הטיפול מתבצע לרוב על מזרן,כסא שיאצו,או מיטת טיפולים,כל מטפל לפי הנוחות שלו,בטיפול מבצוע מתיחות,מניפולציות,איזון החוסר בגוף והבאה לאיזון של כל שרירי ומפרקי הגוף.

עיסוי תאי הרבל באג'ס– הטופ של העיסויים,נחשב עיסוי מוביל בתחום העיסויים הרפואיים, מומלץ לכל מי שבסובל מכאבים חזקים,מציקים,כאבים שלא נפתרים על ידי זריקה או מריחת משחה,למשל פריצת דיסק חוליה או יותר,בלטי דיסק אחד או יותר, סובל מכאבים חריפים,דלקות בכתף או שרירי גב תפוסים מאוד וכואבים.

טיפול בצמחי מרפא תאי הרבל, עשבי מרפא המוכנסים לכדורי בד,בכל טיפול משתמשים בארבעה כדורי בד הכוללים עשבים מו עשב לימון,קמפור,קינמון,מרווה,קמומיל,לבנדר,לימונית,מחממים את עשבי המרפא בסיר אידוי לאחר שצמחי המרפא לחים,רטובים,מאודים וחמים מתבצע לחיצות דוגמת שיאצו וטווינה על שרירי הגוף,טיפול חם ומשחרר ועוזר לפתור כאבים חזקים ובמיוחד דלקות שהציקו זמן רב.

עיסוי רקמות עמוק,מסאז רפואי,עיסוי רפואי,

אם אתם סובלים ממתח כרוני בשרירים או עוסקים בעבודות שהם פיזיות עיסוי רקמות עמוק הוא הטיפול בשבילכם.העיסוי מקדם את זרימת הדם,מפרק רקמות סיביות וממריץ את מערכת הלימפה.

עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,

הטיפול עוזר מאוד בבעיות של שלד ושרירים למשל פריצת דיסק,במיוחד במצבים של דלקות וכאבים בגוף.להפחית דלקת ולהגביר את החסינות.ולרפא מצבים רבין בגוף אחד הטיפולים המומלצים

רפלקסולוגיה עד הבית

הטיפול הראשוני ברפלקסולוגיה נקרא שלד ושריר  מהווה אבחון של כל מערכות הגוף.כל נקודה מסמלת איבר בגוף. דבר חשוב לידיעה בקרב מטופלים שידעו שכדאי ורצוי לעבור טיפול רפלקסולוגיה שלם 

עיסוי רפואי,מסז רפואי,מס'ז רפואי,

טיפול עיסוי הוא כלי רב עוצמה ויעיל לטיפול בכאב.זה יכול לעזור להפחית דלקת,לשפר את זרימת הדם ולהרפות את השרירים כל אלה יכולים להוביל להקלה בכאב.טיפול עוזר גם לקדם הרפיה ולהפחית מתח,מה שיכול להפחית עוד יותר את תחושת הכאב.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
Start typing to see posts you are looking for.
דף הבית
חנות
החשבון שלי