sport massage,מסאז ספורטאים,מסאז לכאבי שרירים,
טיפול בצוואר תפוס
עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,
רקמות עמוק,סוגי עיסויים,סוגי עיסוי רפואי,
רפלקסולוגיה עד הבית

טיפול בעיסוי נמצא יעיל מאוד בהפחתת רמות כאב ומתח,שיפור איכות השינה, הגדלת טווחי תנועה וגמישות,הפחתת כאב כרוני ושיפור תפקוד מערכת החיסון.ישנם עיסויים רבים המקוטלגים כעיסויים רפואיים הנותנים מענה לכאבים שאנחנו חווים מידי כל יום.מאמר זה ידון בעיסוי לומי לומי,טכניקת טיפול,היסטוריה והקשר בין מטפל למטופל.

עיסוי לומי לומי הוא טכניקת עיסוי הוואי מסורתית.הגישה בטיפול הינה עבודת גוף המתמקדת בזרימת האנרגיה בגוף.השיטה פותחה על ידי ד"ר DK Kaiwi בהוואי בשנות ה-30 וה-40, בשילוב שיטות ריפוי מסורתיות של הוואי עם טכניקות עיסוי שוודי. לומי לומי היא מילה הוואית שמשמעותה "לשפשף ולטפוח". השם נבחר מכיוון שהתחושה שיש בעת קבלת עיסוי מסוג זה דומה לתחושה שחווים בעת ליקוק.המטפל בעיסוי ישתמש בתנועות ארוכות וקצביות כדי לתמרן את השרירים והמפרקים של הגוף כדי להפיג מתחים ולקדם הרפיה. לומי לומי היא טכניקת ריפוי הכוללת שימוש במגע.זהו סוג של טיפול בעיסוי להפעלת לחץ ולתפעל שרירים,מפרקים ורקמות רכות.

טכניקות העיסוי כוללות שימוש בתנועות ארוכות,לישה ולחץ עמוק. זה ידוע גם בשם "ידיים אוהבות". המטפל בעיסוי משתמש בידיים,מרפקים,אמות הידיים ולעיתים ברגליים כדי להפעיל לחץ על החלק האחורי והקדמי של הגוף.זהו שילוב של טכניקות עיסוי בסגנון מערבי עם שיטות ריפוי מסורתיות מהוואי.סגנון עיסוי פעיל המשתמש במגוון טכניקות להגברת זרימת הדם ולהעיר את מערכת העצבים המרכזית.זה נחשב לאחד הטיפולים היעילים ביותר לשיפור מצב הרוח והפגת מתחים,כמו גם לקידום התאוששות מכאבי שרירים,פציעות ומחלות שנגרמו מפעילות  גופנית.

שחרור מיופשיאלי הוא צורה של עבודת גוף המשמשת להפחתת כאב ומתח בשרירים,הפאשיה והמפרקים.זה יכול להיעשות על ידי שימוש במגוון טכניקות כולל מתיחה,דחיסה, חיכוך,רטט או לחץ ידני.

שחרור מיופשיאלי משמש לעתים קרובות על ידי ספורטאים כדי לסייע במניעת פציעות לפני שהן קורות והוא יכול לשמש גם כצורה של שיקום לאחר פציעה.שחרור מיופשיאלי משולב לפעמים עם שיטות אחרות,כגון עיסוי רקמות עמוק. עיסוי רקמות עמוק,הנקרא גם שחרור מיופשיאלי,הוא סוג של מניפולציה פאסיאלית שמטרתה להפחית מתח וכאב על ידי גישה לשכבות העמוקות של  רקמות החיבור בגוף.שחרור מיופשיאלי עשוי לשמש גם כטיפול במיגרנות.המטפל בעיסוי משתמש באצבעותיו,בכפות הידיים או במרפקיו כדי להחיל משיכות ארוכות ואיטיות על אזורים כואבים ומטפל גם בהידבקויות של שרירים .

"ידיים אוהבות" הן לא רק סימן לאכפתיות וחיבה,אלא גם אינדיקציה לכך שמישהו עושה מאמץ לעזור לאדם אחר במצוקה. ניתן לראות בביטוי "ידיים אוהבות" מטאפורה לכל סוג של פעולה או מחוות אכפתיות. זה עשוי לשמש כאשר על אדם במצוקה שמגיע אליך לעיסוי במצב קשה אם הוא פרץ דיסק או סובל מבלט דיסק או שאין באפשרותו להתיישר עם  הגב.מצב מתסכל מבחינת המטופל כאשר אתה תקוותו לשיפור מצב הבריאות.

יש יופי מסוים ברעיון של "ידיים אוהבות".הרעיון הוא שהמעסה יעשה הכל על מנת לעזור לך.האתגר הזה הוא מה שמניע את עבודתי בתור מעסה רפואי ככל שהמצב חמור,כך האתגר גדול יותר והקפדנות שלי בטיפול הוכיחה את עצמה לאורך שנים רבות.אני שמח שנפל בחלקי לעזור לאנשים ולגרום להם להרגיש טוב יותר. אולי לא כל האנשים מבינים אך מעסה רפואי דורשת מהמטפל להיות בעל תכונות כמו חמלה,אכפתית והבנה כלפי המטופלים.אני שמח תמיד על האמון הרב של המטופלים בי,לעזור להם ולשקם אותם,לספק להם תמיכה בתקופה הקשה הזו בחייהם ולגרום להם להרגיש שזה מצב זמני ואני אוציא אותם מזה ויצאו לדרך חדשה .

עיסוי רקמות עמוק,מסאז רפואי,עיסוי רפואי,

אם אתם סובלים ממתח כרוני בשרירים או עוסקים בעבודות שהם פיזיות עיסוי רקמות עמוק הוא הטיפול בשבילכם.העיסוי מקדם את זרימת הדם,מפרק רקמות סיביות וממריץ את מערכת הלימפה.

עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,

הטיפול עוזר מאוד בבעיות של שלד ושרירים למשל פריצת דיסק,במיוחד במצבים של דלקות וכאבים בגוף.להפחית דלקת ולהגביר את החסינות.ולרפא מצבים רבין בגוף אחד הטיפולים המומלצים

רפלקסולוגיה עד הבית

הטיפול הראשוני ברפלקסולוגיה נקרא שלד ושריר  מהווה אבחון של כל מערכות הגוף.כל נקודה מסמלת איבר בגוף. דבר חשוב לידיעה בקרב מטופלים שידעו שכדאי ורצוי לעבור טיפול רפלקסולוגיה שלם 

עיסוי רפואי,מסז רפואי,מס'ז רפואי,

טיפול עיסוי הוא כלי רב עוצמה ויעיל לטיפול בכאב.זה יכול לעזור להפחית דלקת,לשפר את זרימת הדם ולהרפות את השרירים כל אלה יכולים להוביל להקלה בכאב.טיפול עוזר גם לקדם הרפיה ולהפחית מתח,מה שיכול להפחית עוד יותר את תחושת הכאב.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
Start typing to see posts you are looking for.
דף הבית
חנות
החשבון שלי