ניר חוכיימה מעסה רפואי בשרון,מעסה רפואי בקדימה,מעסה רפואי בהוד השרון,

עיסוי קונכיות חמות-עיסוי בצדפות ים

אודות כותב המאמר -ניר חוכיימה

אודות כותב המאמר -ניר חוכיימה

מעסה רפואי המתמחה בבעיות שלד ושרירים במיוחד ליקויים בעמוד שדרה וכאבים הנובעים מהתנהלות לקויה בעזרת טיפולי עיסוי אך גם עם הדרכה בעזרת תרגילים לשיפור טווחי תנועה ,כאבים,וחזרה לשגרה תקינה .ניתן להזמין עיסויים עד הבית באזור השרון והמרכז וכל זאת בתאום מראש בלבד .עיסוי שבדי קלאסי,עיסוי רקמות עמוק,שיאצו,רפלקסלוגיה,עיסוי ספורטאים,טווינא,ארותרפיה,עיסוי תאי הרבל באגס,עיסוי רפואי,עיוי בשמנים אתריים,עיסוי צדפות ים,אבנים חמות,עיסוי ראש וקרקפת.
054-9464846

עיסוי קונכיות חמות או עיסוי בצדפות ים,נחשב לאחד העיסויים המפנקים והמבוקשים ביותר מסוג העיסויים שאתם יוצאים ממנו בתחושה רעננה.העיסוי כולל טיפול בחום,טיפול בעזרת קונכיות המשולבות עם צמחי מרפא,פילינג רימונים אשר פותח את הנקבוביות ועוזר לשחרר שרירים תפוסים. הטיפול משלב הנאה,רוגע,חשוב מאוד גם להורדת הסטרס אך יחד עם זאת עיסוי מפנק.מדובר באחד הטיפולים המרגיעים ביותר,המשלב חום טיפול בצמחי מרפא אשר מופרשים לעור דרך חור קטן בצדפה עצמה ומסתיים בפילינג רימונים דק ועדין לשיקום מראה העור.פתיחת הנקבוביות מותיר אחריו עור חלק ונעים והרגשה מפנקת מאוד,ריח הרימונים מותיר אחריו ריח נפלא עיסוי שבהחלט תתמכרו אליו.ניר חוכיימה מעסה רפואי המעניק עיסוי בקדימה כל מה שצריך לדעת על עיסוי קונכיות חמות.

מה זה עיסוי קונכיות חמות- עיסוי קונכיות חמות מגיע אלינו מהפיליפינים,מדובר בצדפות ים טבעיות לחלוטין ולכן נמצא את הצדפות בגדלים שונים ולעולם לא שוות בגדלים שלהם,הצדפות או הקונכיות בנויות מחומר הנקרא קלציום חומר שנמצא בגוף שלנו וחיוני לעצמות.אל תוכן הצדפה מכניס המטפל/ת שקית צמחים ושקית ג'ל אשר מחממת את הצדפה לאורך כל העיסוי עצמו.הצדפות חמות ונעימות אין תחושה של להישרף)לאורך כל העיסוי עצמו ואפשר להיכנס לעומקי השרירים עם צדדי הצדפה אך דבר זה לא יביא כאב אלא שחרור נעים ומפנק לכן מטופלים רבים בוחרים להזמין עיסוי קונכיות חמות או לתת את העיסוי שובר מתנה .

כמה זמן לוקח להתכונן לטיפול- ההכנה לטיפול נחשבת לארוכה בערך 20 דקות של הכנת הציוד. לצדפות לוקח זמן של 20 דק להתחמם כדי שנוכל בכלל להתחיל בעיסוי עצמו.יחד עם זאת,גם בזמני החורף אותו מטופלים רבים אוהבים להזמין את העיסוי בגלל החום של הצדפות.יש להמתין  שמערכת החימום של מיטת העיסויים תהיה חמה ונעימה מה שמביא לכיף גדול בטיפול עצמו.

ההבדל בין עיסוי קונכיות חמות מעיסוי אבנים חמות- מדובר בשני עיסויים שונים לחלוטין,גם בצורת העבודה על הגוף,טכניקה,והעובדה שאבנים חמות לא מכילות צמחי מרפא אלא רק חום אבנים.  מבחינת מכשור כאשר מדובר בעיסוי אבנים חמות יחוממו אבנים בסיר מיוחד לחימום האבנים.תוספת הפילינג רימונים משדרגת את העיסוי לעוצמות וחווית טיפול מפנקת ביותר, רוב האנשים אוהבים להתנסות בשני הטיפולים שני העיסויים מצוינים וכוללים חום .

כמה זמן אורך עיסוי צדפות חמות – משך הטיפול אינו שגרתי והטיפול נמשך לאורך  75 ד'ק מהעבודה שיש הרבה עבודה עם הצדפות ומשולבים בו שלושה אלמנטים,עיסוי שמנים,עיסוי עם צדפות ים,ולאחר מכן פילינג רימונים/אפרסקים.זהו משך הזמן האופטימאלי לעיסוי פחות מזמן זה קשה להספיק את כל הגוף בצורה רצינית ויסודית.

במה אפשר לטפל בעיסוי קונכיות חמות- העיסוי מתאים להורדת סטרס ומתח רב,כאבי שרירים, פריצת דיסק,נוקשות שרירים,דלקות בידיים,מתאים לספורטאים אשר מאמצים קבוצות שרירים שונות ומונע דלקות בידיים ואיברים אחרים בגוף. מתאים גם לפינוק לימי הולדת או סתם לפנק אדם  שאוהבים טיפול שיוצאים ממנו בתחושת ואוו.

עיסוי רקמות עמוק

לכל טיפול יש בסיס,העבודה על השרירים צריכה להיות מדויקת ויעילה כאשר מאותרות בו נקודות על בסיס טריגר פוינט,נקודות מעוררות כאב.איתור נקודות אלה יעזרו בריפוי של הגוף והבאת המטופל למצב תקין ללא כאבים,יתרה מכך לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית יעזור במניעה של פציעות ספורט שכן עומס על השרירים יכולות להביא למצב של הפסקה בפעילות בעקבות כאבי שרירים או דלקות.

מסאז רפואי הוא טיפול רפואי המתאים לאנשים הסובלים מכאבים ודלקות למשל גב תפוס,כאבי שרירים,צוואר תפוס,כאבים המגבילים בתנועה,יציבה,פגיעה בפעולות בסיסיות,פריצת דיסק ובלט דיסק הנובעים מלחץ על השרירים ומביאים כאב בלתי נסבל ופוגעים בשגרת החיים הבסיסית.מסאז רפואי הוא אחד מטיפולי מגע המבוקשים ביותר,הוא מהווה פתרון לטיפול ומניעה ושחרור שרירים 

עיסוי משולב אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל באג'ס  שני הטיפולים נותנים מענה גם במימד הרגשי,גם במימד הפיזי ו.עיסוי אבנים חמות ועיסוי תאי הרבל שניהם נחשבים לטיפולים מעולים,משחררים וחמים.שילוב של שני העיסויים מביא לשחרור מיידי של השרירים בצורה שלא תאמינו. הרבה מטופלים נוטים לחשוב כי עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי עדין,דבר זה אפשרי אבל זוהי אינה מטרת הטיפול.